Sportovní klub Ještěd

Alpské disciplíny

Závody

Předžáci a přípravka (PaP)

U12 - předžáci, U10 - přípravka, U8 - mladší přípravka

Den Datum Disciplína  Kategorie Pořadatel Místo konání Název závodu Výsledky
SO+NE 7.-8.1. 2xGS PaP U12-U8 TJ a ČSK VYSOKÉ N.J. Leki Cup MP, 1.,2.
SO+NE 14.-15..1. 2xGS PaP U12-U8 TJ Sokol - OL KAMENEC Leki Cup MP, PaP
SO+NE 21.-22.1. 2xGS PaP U12+U10 TJ Jánské Lázně Černý Důl Head Vitalini Cup ZDE
SO+NE 28.-29.1. 2xGS PaP U12+U10 TJ Spartak Vrch. Herlikovice Head Vitalini Cup ZDE
3.2. 1xGS PaP U12-U8 SK Lajdáček Herlikovice Mist. Prahy ZDE
SO 4.2. 2xGS PaP U12-U8 TJ Bižu Jablonec Albrechtice vJ.H. Leki Cup MP, PaP
SO 11.2. 2xGS PaP U12-U8 LO TJ AŠ Ml. Bol. Studenov Leki Cup MP, 1.,2.,
SO+NE 18.-19.2. 2XGS PaP U12+U10 Slovan Pec Pec p. Sněžkou Head Vitalini Cup ZDE
SO+NE 25.-26.2. 2xGS PaP U12-U8 TJ Spartak Rok. Rokytnice n.J. Leki Cup - ZMĚNA!!! MPPaP
SO+NE 4.-5.3. 2xGS PaP U12-U8 SK Ještěd AD SA Ještěd Leki Cup- finále MPPaP
SO+NE 11.-12.3. 2xGS PaP U12+U10 Ski Team Sv.Petr Medvědín Head Vitalini Cup ZDE
SO+NE 25.-26.3. 2xGS PaP U12+U10 SK Špindl Stoh-ZMĚNA Head Vitalini Cup Finále ZDE
SO+NE 1.-2.4. 1xkval+1xGS PaP U12-U8 TJ Roháče Zuberec Roháče-Spálená Goralský klobůčik U8d,U12k
SO 8.4.2017 1xGS+1xKZ PaP U12+U10 SK Špindl   Vitalini cup ZRUŠENO

Průběžné a konečné pořadí pohárů

Pravidla a soutěžní řády pro PaP

Žáci

U14 - mladší žáci, U16 - starší žáci

Den   Datum Disciplína propozice Kategorie Pořadatel Místo konání Název závodu Výsledky
SO-ÚT   17.-20.12.2016 2xGS,2xSL ÚKZ SKI KLUB ŠPINDL STOH STOCKLI CUP 2017  
PÁ-NE   6.-8.1.2017

2xSG,GS,SL

ÚKZ Kouty Kouty    
SO-NE   7.-8.1.2017 SL,GS ÚKZ PEC POD SNĚŽKOU PEC POD SNĚŽKOU STOCKLI CUP 2017  
SO+ÚT   22.-25.1.2017 2xGS,SL,GS RKZ I SK ÚSTÍ n. O. ŘÍČKY v O.H.  RKZ I  
PÁ-SO   27.-28.1.2017 SL, GS FIS - CH SK ÚSTÍ n.O. ŘÍČKY v O.H. FIS - CH  
SO-NE   28.-29.1.2017 SL, GS ÚKZ ČERNÝ DŮL ČERNÝ DŮL STOCKLI CUP 2017  
SO+NE   4.-5.2.2017 VZ,GS RKZ II PEC POD SNĚŽKOU PEC POD SNĚŽKOU RKZ II  
PO-ÚT   6.-7.2.2017 2xGS RKZ III ŠPINDLERŮV MLÝN ŠPINDLERŮV MLÝN RKZ III  
NE-PO   12.-13.2.2017 GS,SL ÚKZ SPORTOVNÍ KLUB JEŠTĚD JEŠTĚD LEKI CUP 2017  
PÁ-NE   17.-19.2.2017 VZ,GS,SL RKZ IV TJ BIŽU ALBRECHTICE V J.H. RKZ IV  
SO-NE   4.-5.3.2017 VZ,SL RKZ V TJ BÍLÁ BÍLÁ RKZ V  
SO-NE   11.-12.3.2017 GS,SL ÚKZ TJ SPARTAK VRCHLABÍ HERLÍKOVICE STOCKLI CUP 2017  
ÚT-NE   14.-19.3.2017

SG,GS,SL,VZ

M- ČR TJ KLÍNOVEC KLÍNOVEC M-ČR  
PÁ-NE   24.-26.3.2017 SG,GS,SL

Mistrovství Moravy žáků

KOUTY AREÁL KOUTY MISTROVSTVÍ MORAVY  
SO-NE   8.-9.4.2017 GS,SL ÚKZ ŠPINDLERŮV MLÝN STOH STOCKLI CUP 2017 FINÁLE  
Vysvětlivky:
GS Obří slalom
SL Slalom
SG Superobří slalom
VZ Vyřazovací závod
SC Superkombinace
KZ Kombinovaný závod
PAR Paralelní slalom
PaP Předžáci a přípravka
PZ Předžáci
PP Přípravka
MP Mladší přípravka
ÚKZ Územní klasifikační závody
RKZ Republikové klasifikační závody
ZODM Zimní olympiáda dětí a mládeže
CHI Mezinárodní závody FIS Children
MČR Mistrovství České republiky

Aktuálně






Grafické a tiskové práce sponzoruje firma PMH